Informacja Administratora

Rekrutacja / Набір учнів

Rekrutacja 2023/2024

REKRUTACJA NA WOLNE MIEJSCA ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE TYLKO DROGĄ ELEKTRONICZNĄ OD DNIA 5.04.2023r. DO DNIA 20.04.2023r.

ADRES STRONY REKRUTACYJNEJ

Strona będzie aktywna od 5.04.2023r. od godz. 8.00. do 20.04.2023r. do godz. 15.00.

Należy pamiętać, że:

• rodzice wybierają trzy przedszkola wg. własnej preferencji
  • wypełniają wniosek w formie elektronicznej
  • drukują go i podpisują
  • zeskanowany wniosek dołączają jako załącznik w systemie rekrutacji wraz z niezbędnymi oświadczeniami.

Potwierdzenia wniosku w systemie dokonuje przedszkole pierwszego wyboru.

WAŻNE:

• W dniach 12.05.2023r. od godz. 15.00. do 19.05.2023r. do godz. 15.00. należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola drogą elektroniczną w systemie rekrutacji. Niedopełnienie tego obowiązku traktowane jest jako rezygnacja z miejsca w przedszkolu.
  • Rodzice dzieci, które zostaną przyjęte do przedszkola mają obowiązek zgłoszenia się do przedszkola celem dostarczenia dokumentów rekrutacyjnych i podpisania informacji dotyczącej zasad korzystania z usług świadczonych przez przedszkole, w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu, nie później jednak niż do 10 września 2023r.

Набір 2023/2024

НАБІР НА ВАКАНСІЇ З 05.04.2023 ВІДБУВАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ В ЕЛЕКТРОННОМУ СПОСОБІ. ДО 20 квітня 2023 року

АДРЕСА САЙТУ ПРАЦІВАННЯ

Сайт буде активний з 5 квітня 2023 року. від 8.00. до 20 квітня 2023 року поки 15.00.

Майте на увазі, що:

• батьки обирають три дитсадки згідно власні переваги
  • заповнити заявку в електронному вигляді
  • друкують і підписують
  • вони додають відскановану заяву як вкладення в системі набору разом з необхідними заявами.

Заявка підтверджується в системі дитячим садком першого вибору.

ВАЖЛИВО:

• 12 травня 2023р. від 15.00. до 19 травня 2023 року поки 15.00. бажання прийняти дитину до дитячого садка необхідно підтвердити в електронному вигляді в системі набору. Невиконання цього обов'язку розцінюється як звільнення з місця в дитячому садку.
  • Батьки дітей, які будуть прийняті до дитячого садка, зобов’язані з’явитися до дитячого садка для надання документів про прийом на роботу та підписання відомостей про правила користування послугами, що надаються дитячим садком, у перший день перебування дитини в дитячому садку, але не пізніше 10 вересня 2023 року.

Rekrutacja 2023/2024

Drodzy Rodzice. Prosimy o zapoznanie się z dokumentami dotyczącymi rekrutacji na rok szkolny 2023/2024.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Łodzi oraz Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym

Uchwała w sprawie kryteriów rekrutacyjnych do przedszkoli